Accesspress Social Login Lite Eklentisi Türkçe Dil Dosyası

6 Mayıs 2016, 14:44 2.624 Görüntüleme

Merhabalar, bugün Accesspress Social Login Lite Eklentisi Türkçe Dil Dosyasını paylaşacağım. Accesspress tarafından oluşturulan, kolayca kurulabilen ve düzenlenebilen bir eklentidir. Kurulumu ve düzenlemesi ile ilgili sorularınızı bize sorabilir veya Accesspress destek alanını kullanarak da(ingilizce olarak) eklenti yapımcılarına sorabilirsiniz..
Bu eklenti ne işe yarar? Bu eklenti ziyaretçilerinizin siteye sosyal medyalar ile kayıt olmasını sağlar. Ziyaretçiniz kayıt olmak Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medyalar ile bağlantı yaparak rahatlıkla üye olabilirler. Bu eklenti tam da bu işe yaramaktadır.

Accesspress Social Login Lite Eklentisi Türkçe Dil Dosyası

Eklentinin pro ve ücretsiz versiyonu vardır. Bu dil dosyası ücretsiz olan eklentiye aittir.  Peki indirdiğiniz Türkçe dil dosyasını nasıl atacaksınız ve eklenti Türkçe olacak? Bunun için WordPress kurulu sitemizin dosyalarına FTP ile ulaşıyor olmalıyız. Örnek olarak filezila programını kullanarak ulaşabilirsiniz.. Sonrasında dosyalarınızın bulunduğu alana giriş yaptıktan sonra wp-content adında klasör bulunur. Bu klasöre girerek plugin klasörünü buluyoruz. Plugin klasörüne giriyoruz ve Accesspress Social Login Lite yazan klasörü buluyoruz. Bu klasörü açarak içinde bulunan languages klasörüne girerek indirmiş olduğunuz Türkçe dil dosyalarını atıyoruz.  Ya da plugin klasörüne ulaştıktan sonra Türkçe dosyası ile birlikte(içinde olan) indirdiğiniz eklentiyi klasöre atınız.  Ve tebrikler her iki yöntemde de sonuç aynı olacaktır ve eklenti artık Türkçe.
Kısaca : Wp-content >> Plugin >> Accesspress Social Login Lite >> languages >> İndirmiş olduğunuz dosyaları atınız. 

Sorularınız, düşünceleriniz ve önerilerinizi bize yazınız.. Bir sonra ki yazı da görüşmek üzere..

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape