Ad Mag Ücretsiz WordPress Teması

9 Ağustos 2015, 11:14 1.419 Görüntüleme

Merhaba,

Bugün kopatheme tarafından oluşturulan Ad Mag adlı temadan bahsedeceğim. Ad Mag temasının pro ve free olmak üzere iki versiyonu var. Bahsedeceğim versiyon free olanı. Bu tema dergi, blog ve inceleme sitelerinde rahatlıkla kullanabilecekleri şık görünüme sahip bir tema.

Ad Mag WordPress Teması

Ad Mag WordPress Teması

Ad Mag wordpress teması HTML ve CSS3 ile oluşturulduğu için gayet stabil ve hızlı çalışmaktadır. Ad Mag teması %100 responsive özelliğe sahip bir temadır. Mobil cihazlarla uyumluluğunun yanında tüm tarayıcılarda da düzgün şekilde çalışmaktadır.

Kopatheme tarafından hazırlanan ve tema ile birlikte entegre olarak gelen 7 özel widget bulunmaktadır. Bu widgetler; son yazılar,sosyal medya ve kategori gibi tema ile uyumlu widgetlerdir. Tema ile birlikte kullanabileceğiniz 4 farklı blog stilide gelmektedir.

! Şöyle bir durumda var tabi. Kopatheme tarafından oluşturulan diğer free temalarda bazı kısıtlamalar var. Bu temanın sayfasında yazmamışlar ama muhtemelen bu tema da yine aynı kısıtlamalar vardır. Peki bunlar neler; Google web fonts desteği olmayışı, tema renginin değişmemesi, kısakod entegresi olmayışı, WooCommerce’yi uyumlu olmayışı vb.

Peki bu sayılan kısıtlamak çözülür mü? Cevap Evet. Bunun içi iki yol var:

  1. Temayı satın alarak tüm hepsinin aktif olması
  2. Kısıtlanan özellikleri tam yerini tutmasa da eklentiler ile desteklemek. !

Tema ile birlikte right sidebar ve full page şablonlarıda entegre olarak geliyor.. Ad Mag teması adsense uyumlu bir temadır.

Bu temanın dili İngilizcedir. İsteyenler olursa dilini Türkçe’ye çevirebilir ve paylaşabilirim bunun için yorum olarak yazabilir ya da bize twitter ve facebook  adresimizden mesaj atabilirsiniz.

Başlıca Özellikleri : 

  • HTML ve CSS3 ile kodlanmış
  • %100 Responsive Mobil cihazlarla uyumlu
  • 4 farklı blog sayfa şablonu
  • Bu tema için oluşturulmuş 7 özel widget
  • Tüm tarayıcılarla uyumlu
  • ve daha nice güzel özellikler..

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ücretsiz Dergi / Blog Wordpress Teması | Sanalaraf | "Mutluluk Bilgi İle Kazanılır" on 11 Ağustos 2015

Protected by Copyscape