www.getmyadsnedir.gen.tr

Ankara’nın Yeni Eğlencesi: Korku Evi

23 Kasım 2016, 20:11 467 Görüntüleme Ankara’daki korku evlerinin listesi

Son yıllarda giderek artan korku evleri, oldukça popüler bir oyun konsepti olması ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özellikle gençler bu oyunlara büyük ilgi gösteriyor. Korku denilince akla ilk olarak filmler, oyun denilince ise bilgisayar, tablet ya da telefonla üzerinden oynanan sanal oyunlar gelmektedir. Korku evleri tüm bu algıları yıkarak sizi korkunun merkezine yerleştiriyor. Karanlık odalardan mümkün olan en kısa sürede çıkmaya çalışarak adrenalin yüklü bir deneyim yaşıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte gidip takım olarak evden çıkmaya çalışacağınız bu evden kaçış oyunları ile sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır olun. Oldukça revaçta olan bu oyunların konsepti oldukça basit görünmekle birlikte, evlerden çıkmak aslında o kadar da kolay değil. Peki bu oyunlar nasıl oynanıyor? Öncelikle, takımınızı oluşturarak, seçtiğiniz korku oyununa giriyorsunuz. Korku evine girmenizle birlikte kapı üzerinize kitleniyor ve siz, kapkaranlık odalarda, yalnızca el feneri ışığı aracılığı ile ilerlemeye başlıyorsunuz.

Göreviniz, odalardaki nesneler arasına yerleştirilmiş şifreleri bularak kapıları açmak ve evden dışarı çıkmak. Fakat, karşınıza nelerin çıkacağını bilmemeniz gibi, tam görüş alamadan odalar arasında ilerlemeniz, önünüze korkunç sürprizler çıkarıyor. Takım ruhunun oldukça önemli olduğu korku temalı maceraların önemli bir merkezi de Ankara korku evi oyunları. Ankara’da yaşıyorsanız ve arkadaşlarınızla korku dolu gerçek bir deneyim yaşamak istiyorsanız korku evi – evden kaçış oyunları tam size göre.

Ankara’daki korku evlerinin listesi : https://www.kacismerkezi.com/ankara-korku-evi/

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

www.buguzelsozler.net
Protected by Copyscape