Bursa Korku Evi

23 Aralık 2016, 16:49 574 Görüntüleme Bursa Korku Evi Web Sitesi

Hızlı bir oyun arama ve yapılacak rezervasyon sonrasında mükemmel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Kaçış Merkezi, eğlence konusunda sıra dışı bir potansiyel arayanlar için trend oyunları sizlerle buluşturuyor. En az iki arkadaşınızla birlikte kurabileceğiniz ekiple gerilim de içeren ama farklı konseptlerde oyunlara dahil olabilirsiniz. Bunun için yaşadığınız şehirde yer alan korku evi mekân araması yapmanız ve iletişime geçmeniz yeterli. Oyunun kurallarına çıkmadan yönlendirmelere uyarak heyecana ortak olabilirsiniz.

Evden Kaçış Oyunu Kuralları

Evden kaçış oyunu bir odada kapatılmanız ve burada yer alan ipuçlarından yola çıkarak oyun kurallarına da uyarak evden kaçmanız üzerine kuruludur.

  • Oyun sırasında yiyecek içecek olmaması gerekir.
  • Toplam 1 saat sürer.
  • Oyun alanlarını görüntülemek yasaktır.
  • Oyun devam ederken bir kere dışarı çıkarsanız yeniden dönemezsiniz.
  • 12- 15 yaşından daha küçük olanlar ancak aileleriyle katılabilirler.
  • Bursa korku evi için geç kalan oyuncuların oyuna sonardan dahil olması söz konusu değildir.

Fiyatlar Nasıl?

Fiyatlandırmada gruptaki kişi sayısı arttıkça daha indirimli rakamlar görülmektedir.Korku evi fiyatlarıen fazla 5 kişilik bir ekip için ayarlanır. Site üzerinden rezervasyon yaptırılması sonrasında ödemeler konusunda gerekli yönlendirmeyi canlı destek birimi ya da çağrı merkezi ile öğrenebilirsiniz. Seçimleriniz dışında yanlış bir yere yönlendirme söz konusu değildir. Gidilecek mekânın tüm detay bilgileri de size verilecektir. Kaçış merkezi, zevkli oyunlar için size en iyi hizmeti sunar.

Bursa korku evi sitesi http://www.woov.org

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape