Direksiyon Dersleri

5 Aralık 2016, 22:19 261 Görüntüleme Direksiyon Merkezi

Araç kullanmak için yoğun ve akıcı trafikten korkuyor bu yüzden daima boş yollarda yanınızda güvendiğiniz biri ile araç kullanıyorsunuzdur. Fakat yanınızda ki kişi de sizinle trafiğe çıkmaktan korkuyor olabilir. Tüm bu korkuları ve kendinize olan güvensizliğinizi sürücü kurslarından alacak olduğunuz direksiyon eğitimi ile yenebilirsiniz. Bizler  direksiyon dersi olarak tam donanımlı araçlarımız ve bu konuda uzman eğitmenlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Araçlarımızda sürücülerin daha rahat kullanımı amacıyla ayarlanabilir koltuklar, direksiyon ayarları ve otomatik cam gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Bu araçlar ve dallarında gayet başarılı ve uzman olan eğitmenlerimiz ile birlikte kendinizi çok daha rahat ve güvende hissedeceksiniz. Alacağınız bir dizi eğimden sonra hocalarımızın da uygun görmesi ile sadece belirli alanlarda araç kullanmayı değil, akıcı ve yoğun trafiğin olduğu bölgelerde de araçlarınızı nasıl kullanabileceğiniz hakkında da direksiyon dersleri alabiliyorsunuz. Bu sayede yoğun trafik ortamlarına karşı olan ön yargılarınızdan kurtulacak ve bu tür bölgelerde nasıl araç kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Direksiyon eğitimi sırasında kursiyerlerimize uzman hocalar tarafından ilk yardım eğitimi de verilmektedir, ilk yardım eğitimi günümüzde muhakkak öğrenilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu düşünmekteyiz.

Öğrencimizin almış olduğu bu eğitimler sayesinde, kazandığı bilgileri pratik şekilde anlayabilmek için uzman eğitmenlerimiz tarafından çeşitli testlere tabi tutulurlar. Bu testler sadece araba sürme hakkında değil, öğrencilerin almış olduğu tüm eğitimler hakkında olmaktadır. Bizden aldığı direksiyon eğitimi sayesinde öğrencilerimiz eğitim sonunda girmiş oldukları sınavlarında üstün başarı göstererek hak ettikleri belgeyi alabilmektedirler. Ayrıca bayan kursiyerlerimiz istekleri üzerine bizimle irtibata geçerek bayan hocadan direksiyon dersi de alabilirler. Adaylıktan sürücülüğe geçmek için kendinize şans verin.

Araç kullanma konusunda kendinize olan güvensizliğinizi ortadan kaldıracak, araç sürmenin keyfine vardığınız gibi, sürüş esnasında ansızın karşınıza çıkacak olan bazı etkenlere karşı hazırlıklı olmayı ve doğru refleks hareketini yapabilme tecrübesini kazanacaksınız. Eğitimlerimiz sayesinde güvenli sürüş ve trafik levhaları dışında, aracınızın tüm donanım ve bilmediğiniz bölgeleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape