Film Severlerin Buluştuğu Adres

15 Kasım 2016, 22:06 160 Görüntüleme elifilmizle.com

Delifilmizle.com, birçok film ve diziyi hizmetinize sunuyor. Web adresinde, kategoriler, yabancı diziler, yerli diziler, en çok izlenenler, en çok yorumlananlar, günün filmi, yeni filmler, yerli filmler v.b. seçenekler mevcut. Sayfalarda ister Hd film izle, ister Hd dizi izle seçenekler sınırsız. Web adresinde, birçok bölüm mevcuttur. Bu bölümler kolay ve anlaşılır şekilde ekrana gelmekte. Bölümler geniş bir film seçeneği arşivini ayağınıza kadar getirmektedir.

Bölümler

Belgesel Filmler, Aksiyon Filmler, Western Filmler, Dram Filmler, Animasyon Filmler, Belgesel Filmler, Bilim Kurgu Filmler, Biyografi Filmler, Gizem Filmleri, Fantastik Filmler, Fragmanlar, Gençlik Filmler, Manşet Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Hint Filmleri, Macera Filmleri, Komedi Filmleri, Aile Filmleri, En İyi Filmler, Polisiye Suç Filmleri, Psikolojik Filmler, Spor Filmleri, Savaş ve Tarih Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Dini Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Zombi Filmleri, Vizyondaki Filmler, +18 Erotik Filmler, 2019 Filmleri, 2018 Filmleri, 2017 Filmleri, 2016 Filmleri, 2015 Filmleri, 2014 Filmleri, 3D Animasyon Filmleri, Duygusal Filmler, Dövüş Filmleri, Müzikal Filmler v.b. film sayfaları vardır.

Bunların dışında, Dünyaca ünlü, efsane olmuş ve hayranlıkla izlenen dizileri izleme fırsatı sunmakta. Adı geçen filmler ve diziler kısaca delifilmizle aşağıda belirtilmektedir;

Diziler

Game of Thrones, Arrow, The Flash, Breaking Bad, Da Vinci’s Demons, Dexter, Prison Break, Spartacus, Supernatural, Teen Wolf, Vikings, The Walking Dead, The Big Bang Theory, Sherlock, Fargo, Sons of Anarchy, Hannibal, Shameless, The Wampire Diaries, Criminal Minds, Pretty Little Liars, True Detective, American Horror Story, Homeland, Daredevil, Super Girl, Luke Cage. Banshee v.b. dizileri izleme imkanınız bulunmaktadır.

Filmler

Bol Şans, Keanu, Yıldızlarda Kayar, Kubo ve Sihirli Telleri, İkinci Şans, Süper Yetenek, Yolsuzlar Çetesi, Annemin Yarası, Pound of Flesh, Olaylar Olaylar, Anubis, Arif ve 2016, Kocan kadar Konuş, Demir Yumruklu Adam, Azem 3 Cin Tohumu, Kafes, Osman Pazarlama, Aşık, Çekmeköy Underground, Hasret Bitti, Ertuğrul 1890 v.b. filmleri izleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen yapımlar haricinde, yerli dizi ve yerli film bölümleri ile yerli yapımları izleme fırsatı sunulmaktadır.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape