Hastalıklar Hakkında Bilgilen..

30 Kasım 2016, 02:12 904 Görüntüleme Hastalıklar Hakkında Bilgilen

İhtiyachanem çok farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Alışıla geldiklerin dışında. Ne aşırı bilimsel bilgilendirme yapan resmi internet siteleri gibi ne de sadece bitkisel çözümleri ele alan siteler gibi,Her hastalığı derinlemesine inceliyor ve doyurucu bilgiler veriyor.Bilgilendirme yaptığı hastalıklarda hem bilimsel hem bitkisel tedavi yöntemlerinin ele alan bir uzman denilebilir. Tamamen okuyucu odaklı sade ve hoş tasarımı olan bir site. İhtiyachanemin amacı okuyucudan herhangi bir çıkar veya rant sağlamak değildir. Onun amacı tamamı ile sıkıntılara çözüm bulmaktır. Ve size verdiği bilgilerde tamamı ile sizin ne bilgi almayı amaçladığınızı göz önünde bulundurur.

Site şu an kurulum aşamasında, ve güncel makale yazımları devam etmektedir. Yazılar tamamı ile hastalıklar ve sağlık konuludur. Yakında en küçük hastalığın bile bir açıklamasının olduğu bir nevi ansiklopedi gibi hizmet veren bir site olacak.Sitenin ana prensiplerinden biri sadelik ve kolay anlaşılırlıktır böylece istediğiniz hastalık çeşidini listelerden çok çabuk ve hiç zorlanmadan bulabilirsiniz. İnternet kullanmayı bilmeyen insanlarımızın bile istifade edebilmesi için bu şekilde tasarlanmış.

Ihtiyachanem bu aralar dikkatimi çeken bir site. Özellikle sigaranın zararlarını araştırdığımda sitede bulunan makale dikkatimi çekti ve okumaya başladım. Yalnız bir şey farkettim sitede bu zamana kadar alışıla geldiğin dışında bir açıklama yöntemi vardı. İlk önce konuları bilimsel olarak ele almış ve bilimsel tedavi yöntemlerini bir bir işlemiş.Tabi verdiği bilgileri resimlerle de desteklemiş ve sonrasında bu konuyla ilgili hafif tüyolar vermiş psikolojik yönlerini ele almış. Bitkisel yollardan da açıklamaları vermiş ve tedavi yöntemlerini bir bir yazmış. O yüzden gerçekten doyurucu bilgiler aldım araştırdığım bu konu hakkında.

Sitenin genel  görünümünden bahsedecek olursam çok basit okunaklı ve sade bir grafik yapısı vardı ve herkesin okuması namüsait. Sitede hiç bir rahatsız edici unsur göremedim. Bence güzel ve önü açık olan bir site. Sağlık alanında doğallığı ve sadeliği yakalayabilmiş.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape