İzmir Servis Hizmeti | izmirservishizmeti.com

26 Nisan 2017, 17:58 316 Görüntüleme

İzmir bölge servisi olarak İzmir’in tüm bölgelerine klima servis hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile montaj, bakım ve arıza onarım işlemlerinde aynı gün içerisinde kesintisiz destek sağlıyoruz. Böylelikle uzun süre beklemenize gerek kalmadan işleminiz hızlıca çözülmüş olacaktır. Gelişen teknolojiyle birlikte kendimizi geliştirmemizden dolayı model marka fark etmeksizin hepsinin arızasını kolayca bulma şansımız vardır.

Özellikle İzmir’in nezih semtlerinden narlıdere bölgesinede narlıdere klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz gün içerisinde bu bölge civarında dolaşmaktadır. Kayıt açılması durumunda hemen geçmeleri mümkündür.

İzmir’in son zamanlardan en çok gelişen semtlerinden biri olan Bayraklı bölgesine de bayraklı klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Değişen parçaya ve yapılan işçiliğe 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Herhangi bir sorunda tekrar ücretsiz olarak kayıt açtırabilirsiniz. Servisimiz her geçen gün yeni müşterilere ulaşmaktadır. Her geçen gün artan potansiyeli iyi yönde kullanarak müşterilerden tam not almayı bilmekteyiz. %100 müşteri memnuniyet garantisi veren firmamız adresinizde işlem sırasında en iyi şartlarla işlemini gerçekleştirmektedir.

Klimalara yılda en az 1 defa bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakım yapılmaması durumunda sağlık ve enerji sarfiyatı açısından sizlere zarar verme durumu söz konusudur. Ayrıca bakım yapılan cihazın arıza yapma ihtimal düşer ve böylelikle daha uzun ömürlü olur. Tüm bakım işlemleri ve arıza onarımlar için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir, gerisini servis elemanlarımız halledecektir.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape