Kartvizit Tasarlama Programı

12 Temmuz 2017, 20:39 977 Görüntüleme

İyi bir pazarlamanın en önemli adımlarından birisi de kendinizi tanıtmanıza yardımcı olacak aracılardır. Reklam araçlarından biri olarak ön plana çıkan kartvizite artık hemen herkes fazlasıyla ihtiyaç duyar hale geldi.

1Fakat artık günlük hayatınızda sık sık kullanacağınız kartvizitlerinizi de kendiniz tasarlamanız son derece kolay olacak. Çünkü internet ortamı üzerinden kartvizit tasarlama kolaylığını sağlayan programla artık dilediğiniz tasarımları ortaya çıkarabilmeniz sizin elinizde olacak.

Kullanımı oldukça kolay olduğundan dolayı programı kullanırken herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmayacaksınız. Profesyonel ve şık bir şekilde kartvizitlerinizi hazırlamanıza yar5dımcı olacaktır. Türkçe versiyonu henüz olmamasına rağmen yakın bir zamanda Türkçe versiyonuyla da kartvizit tasarlamak isteyen kişilere hizmet verilecektir.

Sorunsuz bir şekilde kendi hayal dünyanızda ki tasarımları artık firmanız için kullanabilirsiniz. Şık ve kaliteli bir marka imajını dış dünyaya en güze şekilde yansıtmak bundan böyle tamamen sizin elinizde olmaya başlayacaktır. Pek çok meslek gruplarının da yararlanabileceği bir çeşitlilik imkanı sunan bir programdır. Programı kullanan kişilerde doğal olarak fazlasıyla memnun kalmaktadır. Shopify isimli geliştirici tarafından sunulan bu kartvizit uygulamasını ücretsiz biçimde indirmek için aşağıdaki linke Android telefonunuzdan tıklamanız yeterlidir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shopify.businesscards.maker&hl=tr

playlogoBirbirinden farklı ve ücretsiz şekilde kartvizit çeşitlerini hazırlamak sizin için hiçte zor olmayacak. Bu sayede kurumsal kimliğinize en çok yakışan kartvizit tasarımlarının neler olduğunu görüp hazır kartvizit şablonlarından da yararlanmaya başlayacaksınız.

Normalde nasıl oluyorsa online platform üzerinden de hemen istediğiniz kartvizit çeşitlerinden birisini tercih ediyor ve adınızı, soyadınızı, resminizi giriyorsunuz. Dilerseniz daha başka kişisel bilgiler konusunda da kartvizitlerinize ekleme yapabilmeniz son derece mümkün olacaktır. Üstelik işin en güzel yanlarından birisi de tüm bunları ücretsiz şekilde yapabilecek olmanız diyebiliriz.

Eğer ki zaman ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız kartvizit yapma programı tam size göre diyebilmemiz mümkündür. Birbirinden güzel ve zarif kartvizit şablonlarını uygulamaya geçiş yaptığınız an sorunsuz olarak görmeye başlayacaksınız.

Bireysel tasarım çeşitleri ile de artık markanızı ortaya son derece kolay bir şekilde çıkarmaya başlayabilirsiniz. Program içerisinde kartvizit örneklerini özelleştirme sürecinin de oldukça basit olduğunu belirtebiliriz. Kartvizitlerinizi çevrenizde ki tüm kişilerle paylaşmak adına programa yönelin ve harika tasarımlar ortaya çıkartın.

Google_Play

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape