Makalevitrini ile Yazı Yazarak Para Kazanın!

8 Aralık 2016, 16:55 2.362 Görüntüleme MakaleVitrini.com

“Makalevitrini” elit bir yönetim ile ve yine elit bir yazar topluluğu ile site sahiplerinin ve yazar arkadaşların sadece bir tık ötesinde.. Makalevitrini.com makale alım – satın işinde güvenilir ve elit bir aracı. Bir web siteniz veya blog siteniz varsa ve makale yayınlamanız gerekiyorsa ancak yazamıyorsanız veya yazmaya zamanınız yoksa makalevitrini.com tam size göre.

Makalevitrini sitesinde  makale siparişi ver veya hazır makale satın al işlemleri ile makale alabilir veya istediğiniz konu hakkında istediğiniz kelime sayısında makale siparişi verebilir,var olan hazır makalelerden seçebilirsiniz. Burda işler şu şekilde yürür ; Siz istediğiniz konu hakkında veya istediğiniz olay,olgu hakkında sipariş verebilirsiniz. Siz sipariş verdiğinizde siparişler kısmında tüm yazarlara görünür.Yazarlar orayı inceleyerek sizin teklifiniz hakkında yapabileceğine inananlar sizin siparişinize teklif verir.verilen tekliflerde kredi miktarı aynı zamanda TL değeridir.

Yazarlar sizin kabul ettiğiniz teklifte belirlenen günde istediğiniz kadar makaleyi yazıp teslim etmek zorundadır.Aksi takdirde Makalevitrini yönetimi tarafindan yaptırım alır.Ayrıca siz yazarların profiline girip onlarla ilgili bilgi alabilir ve ban yemiş mi yememiş mi öğrenebilirsiniz.Site hem yazarlara hemde alıcılara değer vermekte ve bunu hissettirmektedir. Siteden faydalarının bir diğeri de makale yazıp para kazanmaktır.

En iyi ödeme sistemlerinden biri olan ve hemen İban yoluyla ödeme yapan ( 2 iş günü ) Türkiye’deki en uygun fiyatla makale satan sitelerden olan “makalevitrini.com” yazarlara verdiği değeri açık açık belirtmektedir. Konu kısıtlaması olmayan sitede her türlü makale yazabilir ve ” Hazır Makaleler” bölümünde makale alıcılarına sunabilirsiniz.Yazarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar ;

• Kopya Makale Olmaması :

Yazdığınız makale kopya makale olmamalıdır.Yani internetten direk kopyalanır yapıştır yaparak makale yayınlayamazsınız.Site bu konuda çok hassas. Yapmanız gerek ise internetten bulduğumuz bilgiyi cümlelerin değiştirerek yayınlamaktır.Kopya olmaması için boyle yazmaya dikkat ediniz. Kopya makalede ceza yiyebilirsiniz. ( * BU EN ÖNEMLİ HUSUSDUR )

• Yazım Kuralları : Yazdığınız yazıda yazım kurallarına mümkün olan en fazla seviyede dikkat etmeli kurallara uygun davranmalısınız.Bu sizin kalitenizi ortaya koyar.

• Noktalama İşaretleri : Makale alıcıları Noktalama İşaretlerime dikkat eden yazarları tercih ederler bu yüzden buna da dikkat etmeniz gerekir.

• Paragraflara Ayırma : Yazınızı paragraflar halinde yazarsanız makaleleriniz daha çok tutulur.

• Alt Başlık Kullanma : Alt Başlık kullanırsanız kesinlikle makalelerini sevilir ve alıcılar tarafından makaleleriniz tutulur. Alınan makaleler puanlandırılabilir olduğu için ve satıcılar da bu puan ve yorumlara baktığı için bu durum çok önemli.Ayrıca siparişlere teklif verdiğinizde puanınız yüksekse sizin teklifiniz li kabul etmeme ihtimalleri daha fazladır. Siteden para çekmenin alt limiti 50 TL’dir. 50 TL üstü ise bakiyeniz olan miktara kadar çekebilirsiniz. Ödemeler genellikle 2 iş günü içinde yapılıyor. Site ayrıca makalelerinizi özgünlük kontrolünden geçirmenize imkan veriyor.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape