Mobilofon Kimdir?

23 Mart 2017, 15:53 1.803 Görüntüleme MobiloFon

Mobilofon Kimdir?

Mobilofon, 2015 yılında kurulmuş bir online alışveriş sitesidir. Sitemizde Apple, Samsung, LG, HTC ve daha pek çok yerli ve yabancı markalarda kılıf seçeneklerini bulabilirsiniz. Sitemizde Casper, Vestel, Huawei, General Mobile gibi telefon markaları için kılıf seçeneklerini de bulmanız mümkündür. Sitemizde bu ürün kategorilerine için Luxo, Weoze, Secron, Spigen, Verus gibi seçkin kılıf markaları bulunmaktadır.

Mobilofon Kılıf Ve Aksesuar Çeşitleri

mobilofon-logo-339x163Siz de bu seçkin markaların silikon kılıf, kapaklı kılıf, şeffaf kılıf, taşlı kılıf, sert plastik kılıf seçeneklerini bulmak isterseniz Mobilofon’u ziyaret edebilir ve kendi telefonunuza uygun kılıf seçeneğini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sitemiz son derece güvenlidir. SSL sertifikasına sahip olan sunucularımızda bilgileriniz saklı tutulmakla kalmaz, bu bilgiler üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz.

Sitemizde aşşağıda sıraladığımız tüm kılıf ve aksesuar modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemiz özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kılıf seçenekleri ile sizleri bekliyor. Sitemizde yukarıda da belirttiğimiz gibi Apple, Samsung, Sony, Asus, LG, HTC, Huawei, Xiaomi, Casper telefonlara için aksesuar modellerine de sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mobilofon’da başarılı mobil telefonlara için kılıf modellerinin yanında ekran koruma camı, ekran koruma filmi, araç içi tutucu, power bank, data kablosu, şarj kablosu gibi aksesuar çeşitlerine de rahatlıkla kullanıcı dostu site ara yüzümüzden ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Mobilofon’da ayrıca Samsung Galaxy S8 – Galaxy S7 / S7 Edge, LG G6, LG G5, LG V10, HTC 10 gibi telefon modellerine ait kılıf ve aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz.

Mobilofon Blog

mobilofon-logo-339x163
Güvenli online alışveriş imkanı sunan sitemiz aynı zamanda blog kısmıyla cep telefonları ile ilgili tavsiye ve haberleriyle de sizlerin emrinde. Mobil teknoloji dünyasından en sıcak haberlere, en yeni mobil telefon modellerinin incelemelerine Mobilofon’un blog kısmından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape