Poyrazkoy Kadınlar Plajı

4 Mart 2017, 01:05 112 Görüntüleme Poyrazköy Plajı Bilgi Websitesi

İstanbul’da yaşayanlar şehrin beton duvarları arasına sıkışıp kalmış ve boğulmuşluk hissini kronik olarak yaşarlar. Yaz aylarında ise bu sıkıntı sıcağın da etkisiyle büyür ve dayanılmaz hale gelir. Çeşitli nedenlerle sahil kentlerine tatile gidemeyenler veya deniz keyfini her daim yaşamak isteyenler ise, Poyrazköy Kadınlar Plajı hizmetlerini tercih ederler. Kadınlar Plajı Poyrazköy hizmetleri neler mi?

Kadınlar Plajı

Mahremiyetine önem veren kadınların; özellikle inançlarının gereklilikleri nedeniyle kamuya açık plajlara gidemediği bir gerçektir. Ayrıca yalnızca inanç sebebiyle değil, herhangi bir biçimde erkeklerle aynı plajda bulunmak istememek de herkesin hakkıdır. Bu imkân ise Poyrazköy Kadınlar Plajı ile hizmetinizdedir. Kurduğumuz tesisimizde korunaklı biçimde konaklayabilir, hiçbir erkeğin hiçbir şartla giremediği bir ortamda rahatça güneşlenip, denize girebilirsiniz.

Poyrazköy Kadınlar Plajı içerisinde, şezlong, şemsiye hizmetleri ücrete dahil hizmetlerden olup, yemek ve içecek servisi ekstra olarak verilmektedir. Dilerseniz yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı tesisimizde ücreti mukabili karşılayabilir veya bu ihtiyaçlarınızı evlerinizden getirebilirsiniz. Poyrazköy Kadınlar Plajı tesislerinde yemek ve içecek konusunda bir kısıtlama bulunmamaktadır.

10 yaş üzerindeki herkesin yetişkin olarak kabul edildiği Kadınlar Plajı tesislerinde, tabiri caizse erkek sineğin uçmasına dahi izin verilmez. Bu sayede gönül rahatlığı ile deniz ve güneş keyfi yapabilir, tesisimizde hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Poyrazköy Kadınlar Plajı tesislerine ulaşım için dilerseniz bizim servislerimizi kullanabilir veya kendi imkanlarınızla plajımıza gelebilirsiniz. İstanbul’un en iyi kadınları plajında akrabalarınız, arkadaşlarınızı ve çocuklarınızla günübirlik tatil yapmak için bizi hemen arayın.

www.kadinlarplajipoyrazkoy.com

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape