Side Mavi Turları

29 Mayıs 2017, 18:34 138 Görüntüleme Sideexcursion Tr

Side’nin en güzel maviliklerinde zaman geçirmek, buraya gelecek olan hemen herkesin en büyük hayallerinden bir tanesi. Ancak Side’ye gelen insanlar gerek tatil dönemlerinde aşırı kalabalık olması gerekse burada nerelere gitmeleri gerektiğini bilememelerinden ötürü tatillerini istediklerinden kötü geçirebiliyorlar. Şimdilerde ise bu konuda yaşanabilecek olan sorunlar mavi turlar aracılığı ile giderilmiş olacaktır. Böylece insanlar Side mavi turları ile buradan unutulmaz anılar ile ayrılmış olur.

Side Manavgat Tekne Turu

Özellikle de son dönemlerden pek çok kişi Side Manavgat tekne turu ile beraber artık mavi ile yeşilin en güzel tonlarını tek bir tur ile inceleme fırsatına erişmiş olacaklar. Yapılacak olan tur esnasında manzara seyredilebilecek, bu esnada verilecek olan molalar sayesinde de insanlar istedikleri gibi yüzme imkanına erişmiş olacaklar. Bu esnada burada bulunan en büyük pazardan alışveriş yapılabilecek, eğer istenirse buradaki cami ziyaret edilebilir.

Side Rafting Turu

Heyecan ve adrenalinin birlikte kendine yer bulduğu Side rafting turu ile birlikte insanlar Köprülü Kanyon’u hiç olmadığı kadar yakından görme imkanına erişmiş oluyor. 15 kilometrelik olan parkurdaki kolay ve zor bölümlerin su üzerinden geçebilmesi adına tecrübeli rehberler gerekli olan her türlü bilgiyi insanlar ile paylaşacaktır. Yapılacak olan bu tur esnasında Köprülü Kanyon Ulusal Parkı’ndaki doğal yaşam fotoğraflanabilir, nehrin var olan buz gibi sularında yüzülüp kayalardan tırmanarak atlayışlar yapılabilir. Turun başlamasından önce gerekli olan bilgiler kişilere ayrıntılı bir şekilde iletilecektir. Böylece tur sorunsuz bir şekilde yapılmış olur.

Side Sapadere Kanyon Turu

Toros Dağları’nda yapılmakta olan Side Sapadere kanyon turu ile beraber insanlar daha öncesinde hiç olmadığı kadar muhteşem bir manzara ile karşı karşıya kalmış olacaktır. Burada var olan tahta patikalardan yürünüp dağların içerisinde yer alan Sapandere Kanyonu’na ulaşılabilecek ve buradaki vahşi yaşam izlenebilecektir. Bununla beraber eğer istenirse buz gibi sularda yüzülerek mükemmel manzaranın keyfi çıkartılmış olacaktır. Bu bölgede yer alan şelaleler, insanların daha öncesinde hiç görmediği kadar mükemmel manzaraları görmelerine yardımcı olacak, yerli yabancı herkes bu tur ile birlikte Side’nin hiç olmadığı kadar farklı bir yerini görmüş olacaklardır.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape