Ücretsiz Dergi / Blog WordPress Teması

11 Ağustos 2015, 11:24 1.118 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar..

Bir önceki Ad Mag temasını paylaştıktan sonra kopatheme tarafından oluşturulmuş diğer ücretsiz temalara baktım. Bu temalar arasında yeni oluşturulmuş bir tema gördüm. Bu tema 4 Ağustos’ta oluşturulmuş yeni bir tema. Temanın Adı ise ElaziMagazine wordpress teması.

Ücretsiz WordPress Teması

Ücretsiz WordPress Teması

Elazi wordpress teması dergi, blog sayfaları için oluşturulmuş yeni temadır. Tema dergi ve blog sitelerinin yanında inceleme sitesinde de tema olarak kullanılabilir.. Elazi kopatheme‘nin free olarak yayınladığı temalardan biri. Ama bu temanın pro versiyonu yok. Yani kısıtlama konusunda diğer temaları kadar katı değil kopatheme. Temayı sitesinde anlatırken de etkileyici tema olarak bahsediyor. Temanın logo,başlık, değişen yazı veya renk gibi sınırlamaları yok tamamen özelleştirmeye açık bir tema olarak sunulmakta.

Kopa framework ile oluşturulmuş, HTML ve CSS3 ile desteklenmiş stabil ve hızlı çalışan bir tema. Tema ile birlikte uyumlu çalışabilen 8 özel widget gelmektedir. Bu 8 özel widgetin dışında da elazi ile birlikte birçok özellik geliyor. Bu özellikler; menü,slider gibi tema da çok işimize yarayacak özellikler. Ama diğer temalarda yaptığı kısakod özelliğini bu tema da kullanmamış yani az da olsa kısıtlamaya gidilmiş.

Free olmasına karşın iyi bir tema ama diğer free temalarda olduğu bazı özellikleri kısıtlamışlar yani eklememişler desek daha doğru olur. Onları eklentiler ile ekleyebilirsiniz.

Temanın belkide en güzel yanı bence tabi ki. Temanın kopatheme tarafından desteği olması. Tema ile ilgili sorularınızı destek sisteminden koptheme’ye ulaştırabiliyorsunuz.

Tema her zaman ki gibi gayet kaliteli bir mobil arayüze sahip. Yani %100 responsive uyumlu.

Tema adsense ile uyumlu çalışabiliyor. Tema diğerlerine göre daha fazla özelleştirebilir.

Başlıca Özellikleri : 

  • %100 responsive
  • HTML ve CSS3 ile kodlanmış
  • Destek Özelliği
  • 8 Özel Wdiget
  • ve birçok kullanışlı faydalı özellikler..

Bir önceki paylaşımda ise kopatheme‘nin bir diğer teması Ad Mag WordPress Temasını incelemiştik..

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ücretsiz Oyun İnceleme Wordpress Teması | Sanalaraf | "Mutluluk Bilgi İle Kazanılır" on 16 Ağustos 2015

Protected by Copyscape