Ücretsiz WooCommerce Teması Store Villa

14 Ekim 2016, 22:27 2.921 Görüntüleme

Merhabalar, bugün sizlerle accesspressthemes tarafından ücretsiz sunulan WooCommerce teması paylaşacağım. Bu temanın hem free hem de pro versiyonu var. Bugün sizlerle free versiyonunu paylaşacağım. Free versiyonu ama tema gayet başarılı ve üzerinde birçok özellik bulunduruyor.
Store Villa teması öncelikle HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış. Yüklenme hızında ise tema başarılı. Hızlı bir şekilde yükleniyor.
Görünüm olarak da gayet modern ve elegant bir tasarıma sahip.

Diğer özelliklerine devam edecek olursak bunlardan biri birden çok anasayfa şablonu olması. Bu şablonların hepsi ise birbirinden başarılı ve süper görünüme sahip olması da ücretsiz temaya kalite katmış denebilir. Temanın bir diğer özelliği ise tamamen responsive yani mobil uyumlu olması. Temalarda aranan ilk özelliklerin başında gelir mobil uyumlu özelliği.

storevilla-1

Tema ile birlikte 10dan başla widget geliyor. Bu widgetlerin hepsi gayet kullanışlı ve işe yarar. Wdiget eklentisi kullanmanıza gerek kalmayacak kadar faydalı özellik. Arka plan ayarları, sınırsız slayt ekleme özelliği gibi özelliklerde diğer güzel özelliklerinden biri.

Woocommerce ile ise tamamen uyumlu bir tema. Peki pro sürümünün free versiyonundan farkı ne o zaman?  Bu temanın pro versiyonunda olup ücretsiz versiyonunda olmayan nedir? Store Villa temasının pro halinde birçok header, logo düzeni varken ücretsiz versiyonunda bulunmuyor bu özellik. Pro tema da 20 nin üzerinde widget bileşeni varken ücretsiz tema da sadece faydalı 10 widget bileşeni var.  Birçok bog düzeni  ve shortcode gerektirmeyecek kadar işe yarar bazı işlevler. Örneğin; kurumsal logo slayt özelliği vb. Ama şunu söylemek lazım ücretsiz olan versiyonu da hayli kaliteli bir tema.

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ücretsiz Wordpress Haber/Blog Teması: Viral | Sanalaraf "Mutluluk Bilgi İle Kazanılır" on 3 Kasım 2016

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape