Ücretsiz WordPress Magazin/Blog Teması

6 Temmuz 2015, 00:21 586 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle güzel bir tema paylaşmak istiyorum. Bu tema KopaTheme tarafından yeni oluşturulmuş ve ücretsiz dağıtılan MONDAY MORNING WordPress temasıdır.

Bu tema free ve pro olmak üzere 2  versiyonu bulunmakta. Tema şu ana kopathemes temalarından daha farklı yapıya sahip. Daha önceki temaların blog tarafı tasarımı gayet iyiydi bu tema da olduğu gibi ama bu temada ki gibi öncelikli değildi yani bu tema da blog, yazı paylaşım kısmı öne çıkarılmış. Daha zarif ve şık bir tema olmuş.

Temanın adı da bana biraz farklı geldi ama ilginç bir ad bulmuşlar. Tema adının Türkçe karşılığı Pazartesi Sabahı demek acaba neden böyle bir isim tercih etmişler?

Magazin / Blog Teması

Magazin / Blog Teması

Başlıca Özellikleri : [bbse_popup Sanalaraf_reklam]

  • Daima Güncelleme İmkanı
  • Duyarlı Tasarım(responsive) %100 Mobil uyumlu
  • Sınırsız Sidebar kullanmı
  • Default renk kullanımı sadece
  • Bazı özel fontları ve WooCommerce desteği bulunmuyor
  • Tema ile birlikte 7 özel widget
  • Tema ile kısakod bileşeni gelmiyor..

ve daha nice güzel özelliler.. Tabi free versiyonunda bazı özelliklerde kısıtlamaya gidilmiş. Ama bu tema blog tasarımlarda kuıllanılabilir..

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Sahin 27 Kasım 2015

Merhaba sanalaraf yoneticisi. Benim bir sorum olacak mirning minday lite adli temayi indirdim ancak menu deki kategoriye tikladigimda bread.. dosyasi uzerinde hata oldugunu soyluyor ve kategori orn: siteadresi.com/category/yazarlar.php adresi acilmiyor ancak yazarlar kategorisindeki bir yazi anasayfada gorunuyor sayfa olusturup ekledigimde sorun yok. Internette sradim bulamadim bir cozum acababa yardim edebilirmisiniz ?

Yönetici 27 Kasım 2015

Tabi ki yardım ederim. Hocam şimdi söylediğiniz kısımı inceleyip dönüş yapacağım. Teşekkürler

Yönetici 27 Kasım 2015

İyi günler hocam bahsettiğiniz sorunu yanlış anlamadıysam sorunu çözdüm. Kategoriye tıklandığında hata verdiğini söylemiştin o sorunu çzödüm. artık kategoriye ulaşmak istediğimizda breadcrumb hatası vermiyor. inclemeniz için temayı kurdum ve size link veriyorum >> http://url.sanalaraf.com/HgUNM
Hatanın düzeldiğini düşünüyorsanız düzeltilmiş halini vereyim hocam

Protected by Copyscape