Ücretsiz WordPress Woocommerce Teması

30 Kasım 2015, 13:00 10.171 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar, bugün sizlere  wordpress’te de en çok kullanılan alışveriş yapmayı, ürün satmayı sağlayan eklenti olan woocommerce için bir temadan bahsedeceğiz. Temanın yapımcısı athemes. Bahsedeceğimiz temanın adı ise the shop wordpress teması.

Tema sadece ücretsiz sunulan bir tema. Fakat temada kullanabileceğimiz birkaç woocommerce eklentisi ücretli satılıyor. Ama bunlar olmasa da tema alışveriş teması olma görevini bence yerine getiriyor. Tabi ki internnet birçok farklı woocommerce teması var ama onlardan farklı bir tema. Özelliklerinden biri ise temanın ücretli versiyonu yok  bu yüzden temada işlev kısıtlaması az denilebilir. Tema kullanıcıya tüm özellikleri ile birlikte sunuluyor.

The shop temasının başlıca özelliklerine gelecek olursak; alışveriş teması olduğu woocommerce ile tamamen uyumlu, kullanılabilir özellikleri geniş bir tema ve slider özelliği olan bir tema. Bu özellikleri yazının sonuna doğru zaten detaylı olarak listeliyoruz.

The shop teması kolay kuruluma sahip, mobil cihazlarla ile uyumlu, seo link yapısına uygun bir ticaret teması. Bu kadar özelliği olan bir ticaret teması az bulunur değerini bilin :))

Bu tema CSS3 ve HTML5 kodlaması kullanılarak oluşturulduğu için responsive tasarıma sahip olmasını yanında hızlı çalışan hızlı yüklenen bir tema. Thhe shop  temasının Türkçe dil dosyası da çok yakında Sanalaraf’ta olacak.

Başlıca Özellikleri : 

Kolay kurulum özelliği ile çok kısa sürede alışverişe başlama

Sayfa Şablonları (Varsayılan, Ön sayfa ve Tam sayfa şablonları ile birlikte)

Örnek Sayfa Şablonları

Örnek Sayfa Şablonları

Renk Seçenekleri

Tema da istenilen bölgede istenilen rengi seçebilme özelliği

Google Fonts kullanabilme

Birçok ücretsiz tema da bu özellik yokken bu tema bu özellik aktif

Blog Ayarları

Tema da blog olarak kullanılacak kısmının ayarlamalarını yapabileceğiniz bölüm. Düzen seçenekleri, nasıl sıralanacağı gibi özellikleri bu alandan yapabilirsiniz.

Tema hakkında yorumlarını yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Bir önceki yazıda North East blog temasını incelemiştik. Buradan yazıya ulaşabilirsiniz.

NOT: İndirme Linki Yenilendi. (26.01.2016)

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Wordpress Ücretsiz Blog / Magazin Teması | Sanalaraf "Mutluluk Bilgi İle Kazanılır" on 23 Nisan 2016

Yazıya 11 yorum yapılmış.

Aziz Akınalp 7 Temmuz 2016

Onca tema içerisinden bunu seçtim. Teşekkürler.

Sanalaraf Admin 8 Temmuz 2016

Faydalı olabildiysek ne mutlu bize..

Serkan ŞENER 14 Temmuz 2016

Meganz için parolayı göremedim paylaşabilir misiniz ?

Sanalaraf Admin 14 Temmuz 2016

iyi Günler
Şifre çözme anahtarı kullanılmadan paylaşıma açılmıştı fakat mega sonraki her link için zorunlu anahtar yapmış o nedenle.
Şifre Çözme anahtarı : !SVkQQNuEptvkv4qz1R1e2Et4DJkaaxQbVHDKgwSsQE4
Şifre çözme anahtarı ile birlikte indirme linkiniz : https://mega.nz/#!ktAGxCJD!SVkQQNuEptvkv4qz1R1e2Et4DJkaaxQbVHDKgwSsQE4

Serkan ŞENER 14 Temmuz 2016

Teşekkürler ilginize

Sanalaraf Admin 14 Temmuz 2016

Ben Teşekkür ederim

yasin 12 Ekim 2016

bu temada sepet kısmındaki item yazısını çevirmek istiyorum veya silmek istiyorum fakat yapamıyorum.
.Tek çevirmek istediğim kısım bu. Bu kısmı hangi dosyasından çevirebilirim acaba.
Cpanelden dil dosyasını düzenleye basınca .pot dosyası olsada düzenleyebiliyorsunuz. fakat orada item kısmını değiştirdim yinede olmadı. lütfen yardımcı olur musunuz ?
çok teşekkürler

Sanalaraf Admin 12 Ekim 2016

Bahsettiğiniz tema da sepet özelliğinin kullanılması için woocoomerce eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. item yazısı da woocommerce den çeker. Dolayısıyla woocommerce türkçe olduğu zaman (tam olarak) sorun düzelir. Eğer düzelmez ise tekrar yazın detaylı inceleyelim

yasin 12 Ekim 2016

woocommerce türkçe. ben dil dosyası yüklemedim ama o tamamen türkçeye çevirdi herşey türkçe.
bir tek sepette sorun var.
zaten temanın içinde woocommerce.php dosyası var. orada değiştirmeye çalıştım ama olmadı. bütün itemleri değiştirince sepet kayboluyor.

Sanalaraf Admin 12 Ekim 2016

Tmmdr hocam bizde temayı çevirmeye başladık. Çeviri biter bitmez deneyeceğiz ve ona göre düzenlemeleri yaparız. En kısa sürede geri dönüş yaparız bu konuda

yasin 12 Ekim 2016

teşekkür ederim. saolun

Protected by Copyscape