Ucuz Laminat Parke : Mert Parke

8 Ocak 2017, 03:33 478 Görüntüleme ucuzlaminatparke.istanbul

Ucuz laminat parke İstanbul ümraniye’de faaliyet gösteren Mert Parke kuruluşudur. Uzun yıllardır, laminat parke, lamine parke ve masif parke satış ve uygulama işlemleri yapan firma, aynı zamanda Ahşap Deck, Kompozit Deck ve Lake süpürgelik çeşitlerinin satış ve montaj işlemlerini yapmaktadır. En ucuz laminat parke fiyatları Mert Parke’de bulunmaktadır. Çamsan, Floorpan, Sunfloor, TerraClick, AGT gibi köklü ve kaliteli parke markaları ile çalışan Mert Parke’de bu markaların tüm renk ve model seçeneklerini bulabilirsiniz.

Laminat parke alırken dikkat edilmesi gerekenler

15 sene öncesine kadar masif ahşap parke, salon dışında pek kullanılmayan, üzerinde ayakkabı ile dolaşamayacağınız, temizliğine ise ağaç olması sebebiyle özel bir özen göstermeniz gereken bir döşeme iken, bugün hem ekonomik ve çevresel yaklaşımlar, hem de tamir ve kullanım kolaylığı nedeniyle ev veya ofislerde laminant parkeler tercih ediliyor. Ancak tabii ki laminant parke döşeyecekseniz, dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Bu konuda hazırladığımız bir listeyle size seçiminizde yardımcı olmaya çalışacağız.

Laminant parke, masif ahşapa oranla çok daha ucuz olan 8 mm kalınlıktaki MDF, HDF ya da yonga levhaların, yüksek ısı altında yapıştırılması suretiyle üretilir.  Büyük tabakalar halinde üretilen bu levhalar istenilen boyutlarda kesilir ve kullanıma hazırlanır. Laminat parke yüzeylerinin, üretildikleri malzemenin özelliğinden dolayı çizilmesi zordur, kolay darbe almaz ve sistre veya cilalama gibi herhangi bir işlem gerektirmez. Gelişen teknoloji sayesinde artık ıslak zeminlerde bile uygulanabilen laminant parkeler, bu özellikleri sayesinde artık her alanda kullanılır hale geldi.

Laminat Parke Montajı

Laminat parke montajının gerçekleştirilmesi öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörleri en iyi parke uygulamasını yapan ustaların bildiğini belirtmekte fayda bulunuyor ancak her ustanın işini hakkıyla yapmadığı düşünüldüğünde hizmet alan aile ya da bireylerin bu konuda bilgi sahibi olup herhangi bir aksaklık durumunda ustayı uyarması uygulamanın geleceğini etkileyecek önemli bir hamle olacaktır. Laminat Parke uygulamalarını başarıya ulaştıran en önemli faktörler kaliteli malzemeler ve başarılı ustalardır. Bu iki faktörü bir araya getirmeyi başaran müşterilerin yıllar boyu kullanacakları bir kaplama malzemesine kavuşmakla kalmayıp sorunsuz bir kullanımda elde edecekleri aşikar. Bu anlamda laminat parke montajı öncesi ve sonrasına çok dikkat etmek gerekiyor.

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape