Viral WordPress Teması Türkçe Dil Dosyası

4 Kasım 2016, 14:38 2.669 Görüntüleme

Merhabalar, hashthemes tarafından HTML5 ve CSS3 kullanarak kodlanan haber ve blog teması olarak yayınlanan  Viral teması tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Ücretli versiyonu olmadığı için özelliklerinde kısıtlama yok. Ama eklenmemiş özellikler var. Bunları ise wordpress eklentileriyle çözülebilir.  Ücretsiz bir temaya göre gayet şık ve kullanışlı. Bu yazı da ise Türkçe Dil Dosyasını paylaşacağım.

Bu arada çevrilmesini istediğiniz tema ve eklenti ya da başka bir wordpress dosyaları varsa bize yorum olarak yazabilir veya mail atabilirsiniz.

Şimdi gelelim Türkçe dil dosyasını temaya nasıl ekleyeceğim? Atacağım?

Bunun için Filezila benzeri program ile sitenin dosyalarına erişmeniz gerekiyor. Ondan sonra wp-content klasörüne gireceğiz, sonrasında themes klasörüne gireceğiz ve temanın bulunduğu klasöre girerek languages klasörüne indirdiğimiz dosyaları atmamız gerekiyor.

Kısaca ; İlk önce Türkçe dil dosyasını indireceğiz. İndirdiğimiz dosyaları  wp-content >> themes >> Tema Klasörü >> languages yolunu kullanarak dosyaları atacağız ve temamızı Türkçe olarak kullanmaya başlayacağız.

Sorularınızı, düşüncelerini yorum olarak bize yazabilirsiniz..

Özelliklerinin ve daha ayrıntılı incelemenin olduğu yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için aşağıdaki Facebook yorum kutusunu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler..

Protected by Copyscape