Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı

27 Ekim 2015, 14:23 371 Görüntüleme

Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı

İnternet çok değil bundan 20-30 sene önce hayatımıza girdi ve bugün onsuz bir hayat düşünemiyoruz. İnsanoğlunun yaşamını kolaylaştırdığı da bir gerçek. Hemen hergün yeni bir buluş ya da uygulama sayesinde işlerimiz kolaylaşıyor. Özellikle son dönemde reklam ve yayıncıların dijital reklam alışverişi yapabildiği önemli platformlar da bunlardan biri. Bu konuda öncü olan Wordego, reklamcılara ve yayıncılara büyük bir hizmet sunuyor.

Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı (resim 1)

Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı (resim 1)

Tübitak’ın desteğiyle İstanbul Teknokent bünyesinde geliştirilen Wordego reklamcılar için online reklam hedeflemesi yaparak binlerce web sitesi ve uygulama içerisinde reklamlarını müşterilerine ulaştırma imkanı tanır. Yine aynı şekilde yayıncılar için de ziyaretçilerini online hedefleyen, gerçek zamanlı belirleyen ve en yüksek birim  fiyatlı reklamları yayınlayarak en fazla kazanç sağlama imkanı sunar.

Wordego’nun en önemli özelliklerinden biri dünyanın sayılı ve seçkin reklam networkleriyle online entegrasyon halinde olmasıdır. Bu sayede reklamcılar sadece hedef kitlelerine planlanan reklamları gösterir ve böylelikle reklam bütçesinden tasarruf eder. Aynı zamanda da reklam yatırımlarından tam verimli bir feedback alırlar. Yayıncılar ise site ya da uygulamalarında ziyaretçileri için en uygun reklamı göstererek reklam alanlarından maksimum kazanç elde ederler. Ayrıca, tüm işlemler Wordego bünyesinde raporlanır.

Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı (resim 2)

Wordego; Reklamda Başarının Anahtarı (resim 2)

Sonuç olarak denilebilir ki, Wordego üzerinden web sitenize global reklam networklerinden ve binlerce seçkin reklam verenden reklam almak çok kolay. Tek yapmanız gereken ise www.wordego.com‘dan ücretsiz bir şekilde kayıt olmak. Bundan sonrasını Wordego’ya bırakın.

 

 

Sanalaraf"

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ücretsiz Wordpress Haber / Blog / Magazin Teması : SportsMag | Sanalaraf "Mutluluk Bilgi İle Kazanılır" on 30 Ekim 2015

Protected by Copyscape